SignSignSignSign

BWT water+more náhradní kartuše filtrace Bestmax - velikost V

BWT water+more náhradní kartuše filtrace Bestmax - velikost V
Produktový kód: 3010704
Dostupnost: Expedujeme do 48 hodin
Cena: 2 399 ,-
1 982.64 ,- bez DPH
+ -

bwt

Popis produktu

Výška cartridge s hlavou: 410 mm
Teplota vody na vstupu: +4°C to +30°C
Kapacita životnosti: 10°Kh 3000 L
Jmenovitý průtok: 60 L/h

Rozmezí pracovního tlaku: 2-8 bar

Filtrační vložky bestmax se používají ke snižování karbonátové tvrdosti studené vody tak, aby tato splňovala zákonné požadavky kladené na kvalitu pitné vody. Snižují obsah vápenatých sloučenin a hodnotu karbonátové tvrdosti pitné vody, čímž chrání gastronomická zařízení, jako například kávovary, espressa, prodejní automaty na přípravu horkých a studených nápojů, vyvíječe páry, kombinované parní trouby nebo přístroje na přípravu ledových kostek, před vznikem škodlivých usazenin kotelního kamene. Navíc se při jejich použití zlepšuje chuť potravin a aroma nápojů tím, že se z vody používané k jejich přípravě odstraňují nepříjemné pachy a chutě, které jsou způsobovány např. chlórem. Filtrací se z vody rovněž odstraňují nežádoucí částice.

BWT water+more hlava filtrace bez vyplachovacího ventilu s fixním Bypass 30%. Připojení 3/8".

Filtry BWT představují komplexní filtrační bezúdržbový systém. Filtr z vody odstraňuje mechanické nečistoty do velikosti 10µm, nežádoucí zápachy a příchutě(např. chlór), zejména však řízeně redukuje tvrdost vody a zabraňuje tak tvorbě vápenatých usazenin. Filtry BWT bestmax  tak garantují dlouhou životnost, bezporuchový- bezvýpadkový provoz připojených přístrojů, a stálou, chuťově i vzhledově optimální kvalitu vyráběných výrobků. Filtrační patrony se mění po vyčerpání jejich kapacity nebo 1x ročně. Filtry řady bestmax je možno doplnit digitálním průtokoměrem s displejem, zobrazujícím zůstatkovou kapacitu filtru viz příslušenství.

Provozní teplota: 4 - 30 °C Provozní poloha: svislá, vodorovná a závěsná. Maximální životnost patrony 12 měsíců  (dle průtoku a tvrdosti vody), a kapacita při tvrdosti vody 10 °KH.

Optimální velikost filtru se nejlépe určí dle kvality použité vody a vytížení konvektomatu(před volbou vhodné velikosti filtru doporučujeme stanovit karbonátovou tvrdost vody pomocí BRITA KH - testeru).

Parametry produktu
Stav zboží:
nové
Hmotnost výrobku:
2.20

Asistence

GuruCaffé Vám nabízí asistenci prodeje 24/7

Doprava a platba

Podívejte se, jaké jsou možnosti platby a dopravy v našem e-shopu

Záruky

Všechny naše kvalitní produkty mají 2letou záruku
FaceBook - Guru-caffe.cz Instagram - Guru-caffe.cz