SignSignSign

Claris Professional Filter Head LH DUOBLEND - hlava filtrace s vyplachovacím ventilem a nastavitelným Bypass s připojením ø 3/8"

Claris Professional Filter Head LH DUOBLEND - hlava filtrace s vyplachovacím ventilem a nastavitelným Bypass s připojením ø 3/8"
Produktový kód: 3600040
Dostupnost: Expedujeme do 48 hodin
Cena: 2 099 ,-
1 734.71 ,- bez DPH
+ -

Claris

Popis produktu

Claris EVERPURE Duoblend LH hlava filtrace s vyplachovacím ventilem a nastavitelným Bypass 0-70%. Připojení 3/8".

Filtry Claris EVERPURE představují komplexní filtrační bezúdržbový systém. Filtr z vody odstraňuje mechanické nečistoty do velikosti 10µm, nežádoucí zápachy a příchutě(např. chlór), zejména však řízeně redukuje tvrdost vody a zabraňuje tak tvorbě vápenatých usazenin. Filtry Claris EVERPURE tak garantují dlouhou životnost, bezporuchový- bezvýpadkový provoz připojených přístrojů, a stálou, chuťově i vzhledově optimální kvalitu vyráběných výrobků. Filtrační patrony se mění po vyčerpání jejich kapacity nebo 1x ročně. U filtrů řady EVERPURE lze zůstatkovou kapacitu filtru měřit a sledovat pomocí elektronického průtokoměru, viz příslušenství.

Provozní teplota: 4 - 30 °C Provozní poloha: svislá, vodorovná a závěsná. Maximální životnost patrony 12 měsíců  (dle průtoku a tvrdosti vody), a kapacita při tvrdosti vody 10 °KH.

Optimální velikost filtru se nejlépe určí dle kvality použité vody a vytížení konvektomatu(před volbou vhodné velikosti filtru doporučujeme stanovit karbonátovou tvrdost vody pomocí KH testeru).

Parametry produktu
Stav zboží:
nové
Hmotnost výrobku:
0.44

Asistence

GuruCaffé Vám nabízí asistenci prodeje 24/7

Doprava a platba

Podívejte se, jaké jsou možnosti platby a dopravy v našem e-shopu

Záruky

Všechny naše kvalitní produkty mají 2letou záruku
FaceBook - Guru-caffe.cz Instagram - Guru-caffe.cz