SignSignSignSign

Nový profesionální kávovar La Marzocco GB 5 AV 2g Anniversary 90 White Color

Nový profesionální kávovar La Marzocco GB 5 AV 2g Anniversary 90 White Color with LED Lightning and Cup Heater, PID, Display - zakázkový kus v maximální výbavě
Produktový kód: 1116010008
Dostupnost: Expedujeme do 48 hodin
Cena: 289 000 ,-
+ -

La Marzocco

Popis produktu

Nové!!! Pomyslný vrchol a top značka mezi profesionálními espresso přístroji, jenž je snem nejednoho baristy, který ve skrytu duše touží pracovat na takovémto stroji. Nabízíme druhý nejvyšší a současně druhý nejdražší model ve variantě s nadstandardní příplatkovou výbavou.
Profesionální kávovar La Marzocco GB 5 AV Anniversary 90 White Color with LED Lightning and Cup Heater.
Stroj je v originální krabici s návodem. Nový stroj, který nikdy nebyl uveden do provozu. Může být zasláno mezinárodní dopravou. Poskytujeme instalace, školení a předvedení v rámci EU.
Ceníková cena včetně doplňků a příslušenství (elektrický dohřev šálků, LED osvětlení, speciální bílý lak) cca 436.000,-Kč včetně DPH.
Outlet cena: 289.000,- Kč.

GB5 - zvyšuje laťku

La Marzocco představil model stroje GB5 v roce 2005. Je pojmenován po ženě Piera Bambiho, Giovanně Bambi, a je  to ideální stroj pro přípravu espressa pro ty nejelegantnější a klasické kavárny.

Vybaven základní deskou s procesorem (CPU) a je navržen pro nejlepší regulaci teploty. GB5 kombinuje skvostné linie a harmonické křivky s výkonnými technologický pokroky v souladu s klasickým designem a duchem La Marzocco. Stroj je decentní a prestižní společník v jakékoli kavárně. Jeho bezkonkurenční teplotní stabilita poskytuje stálou teplotu vody a páry.

La Marzocco - elegantní inženýrství s vynikající kontrolou teploty.

GB5 obnovuje standard pro teplotní stabilitu v moderní espresso vlně díky technologii PID. Sestavou dynamického předehřívání je zajištěno, že voda vstupující do kávového kotle (boileru), je v přesně 77 ° C. Proto se voda v tomto stupni nahradí horkou vodu opouštějící skupinu, čímž se absolutně snižují teplotní výkyvy ve varném kotli.

GB5 je vybaven regulátorem teploty PID, jehož algoritmus je na bázi, který dále snižuje kolísání teploty ve vraném kotli. Kromě toho, varná skupina, která byla navržena Pierem Bambim a integrovaný omezovač průtoku ​​snižuje kanalkový průtok, aby bylo zajištěno, že voda nikdy neopouští oblast kávového kotle, načež takto eliminuje termo-nestabilitu při přípravě kávy.
Parametry produktu
Počet vývodů horké vody:
1
Počet přípravných skupin:
2
Počet vývodů páry:
2
Počet bar:
9 bar
Barva:
celonerez+chrom
Způsob použití:
Komerční použití
Způsob připojení:
pevné připojení vodovodní řád
Ovládání:
poloautomatické
Druh čerpadla:
rotační
Příkon:
více než 3500 W
Stav zboží:
zánovní, použité
Hmotnost výrobku:
62.00

Asistence

GuruCaffé Vám nabízí asistenci prodeje 24/7

Doprava a platba

Podívejte se, jaké jsou možnosti platby a dopravy v našem e-shopu

Záruky

Všechny naše kvalitní produkty mají 2letou záruku
FaceBook - Guru-caffe.cz Instagram - Guru-caffe.cz