SignSignSignSign

Profesionální kávovar VBM LOLLO HX 1gr Elettronica

Profesionální kávovar Vibiemme 1961 Lollo HX 1gr Elettronica
Dostupnost: Expedujeme do 48 hodin
Cena: 93 499 ,-
77 271.90 ,- bez DPH
+ -

VBM

Popis produktu

LOLLO
Jednoduchost je ještě volba...

Vše, co můžete udělat s většími kávovary VBM 1961, můžete tak učinit i s LOLLO. Při navrhování tohoto modelu, jsme se rozhodli vzdát typickému vzhledu našich výrobků. Pro všechny provedení LOLLO jsme při nastavování výrobních procesů, vycházeli pouze z toho
, co opravdu baristé ve skutečnosti potřebují. Navrhli jsme LOLLO i pro ty nejmenší firmy, které chtějí vysoce kvalitní výrobky za přístupnou  a udržitelnou cenu.

Italská krása
v sinusovém těle...

Navrhli jsme design z roku 1961 ... LOLLO, stejně jako všechny ostatní VBM stroje, pro baristy, kteří vidí kávu jako umění, kde
nelze ignorovat její slavnou minulost. Vyvážená směs rovných a zakřivených linek, které zdobí skupinu VBM E64, se kterými jsme vybavili i LOLLO. Design, díky kterému může být Lollo začleněno do jakéhokoliv prostředí, včetně moderních interiérů, přičemž vždy vynikne při pohledu na jakémkoliv místě.

Tlačítka panelů Vibiemme LOLLO jsou pohodlné, citlivé a zajišťují vynikající pracovní a obslužnou rychlost. Můžete si vybrat mezi elektronickou verzí s pěti tlačítky dávek a jednodušší poloautomatickou verzi s dvěmi tlačítky.
U VBM LOLLO jsou parní a vodní ventily, které nabízejí jejich bezkonkurenční rychlost otevření oproti jiným espresso strojům tohoto typu. Jednoduchým pohybem ruky budete mít okamžité požadované množství páry potřebné pro dokonalou mléčnou mikropěnu.
Odkládací plocha šálků je fantasticky veliká pro takto kompaktní stroj jako je LOLLO a je perfektně ze všech stran přístupná. Ochranná hrana a rámeček zabraňují jakémukoliv nechtěnému pádu šálků.

VBM E64 Kometa,
Malá, ale se silným charakterem...

Pokud máte rádi nadčasové kouzlo a jedinečný profil extrakce skupiny E61, ale přitom nepotřebujete cenově tak náročný stroj pro vaše podnikání, je skupina VBM E64 Kometa perfektním řešením. Pokles celkové hmotnosti a redesign hydraulického okruhu byly zachovány při stejných zásadách, které tvoří skupinu hlav E61. Je jedinečná ve své kompaktní a lehké podobě a schopná poskytovat zcela stejné uspokojení z výsledku extrakce.

Parametry produktu
Počet přípravných skupin:
1
Počet vývodů páry:
1
Počet vývodů horké vody:
1
Příkon:
1751 - 2000 W
Počet bar:
8 - 10 bar
Ovládání:
automatické
Barva:
celonerez+chrom
Způsob použití:
Komerční použití
Stav zboží:
nové
Způsob připojení:
pevné připojení vodovodní řád
Druh čerpadla:
rotační
Hmotnost výrobku:
33.00

Asistence

GuruCaffé Vám nabízí asistenci prodeje 24/7

Doprava a platba

Podívejte se, jaké jsou možnosti platby a dopravy v našem e-shopu

Záruky

Všechny naše kvalitní produkty mají 2letou záruku
FaceBook - Guru-caffe.cz Instagram - Guru-caffe.cz